Svadobná tvorba

Z mojich malieb, kresieb, či vzorov z nich vytvorených sa môžte tešiť i v podobe svadobných tlačovín všetkého druhu a dokonca k nim môžte zladiť i vaše svadobné šaty!

Pokiaľ máte záujem o svadobné tlačoviny, kontaktujte ma prosím písomne, či telefonicky, aby sme sa spoločne mohli o vašej predstave porozprávať a aby som vám mohla vytvoriť produkty na mieru. Cena sa bude odvíjať od druhu tlačovín, ktoré si vyberiete, od ich počtu a zvoleného podkladu.

Ak budete snívať o umeleckom prevední, ktoré nie je v mojej ponuke, môžem vám vytvoriť maľby, či kresby na mieru, na tento účel. Príklad tvorby na mieru môžte vieideť i vyobrazenú.


Akýkoľvek model mojich šiat v akomkoľvek vzore, si môžte vybrať aj na účel svadobných šiat. Každý z nich vieme ešte spoločne doldaiť podľa vašich predstáv, či už pomocou drobných úprav, pridaním čipiek a podobne. Každý model môže byť samozrejme v snebobielom, alebo čisto smotanovom prevedení.

Tie, môžte doplniť o nežné a nadýchané šaty Hmla, ktoré sú stvorené práve tna túto príležitosť!

Ak snívate o ľanových šatách mimo mojej ponuky, pokiaľ to bude v mojich silách, rada vám ich na mieru vytvorím.

V prípade, že sa rozhodnete pre šaty z mojej štandardnej ponuky bez úprav, budú v cene, ktorá je uvedená. Všetky ďalšie špecifické želania vyžadujúce väčšie zásahy a pridanie materiálu môžu cenu navýšiť.

Tvorba šiat na mieru mimo ponuky je od 125 eur vyššie v závislosti na vašej predstave.


Látka vašich svadobných šiat môže byť použitá i na kabelku, pánsky motýlik, čelenky pre drobné, či veľké družičky, alebo čokoľvek iné, čo si vysnívate.


Teším sa, že svojou tvorbou budem môcť prispieť k výnimočnosti vášho
Veľkého dňa!


Ak ste z Nitry a okolia a učarovali vám vyobrazené svadobné torty, neváhajte osloviť Lulu, moju fantasticky šikovnú sestru, ktorá pre vás vytvorí nezabudnuteľný chuťový zážitok a to nielen na svadbu!

Hit enter to search or ESC to close