Ponorenie do Akvarelu I.

Momentálne nie sú naplánované žiadne kurzy.

Máte radi farby? Máte radi akvarel? Radi maľujete, alebo ste štetce v ruke nikdy nedržali, ale chceli by ste si to vyskúšať? Ste tvorivá duša? Túžite prísť kreativitou na nové, svieže myšlienky, oddýchnuť si a dopriať vzlet vašej duši?

Ak ste si čo i len na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom vás pozývam na moje akvarelové workshopy! Budete si môcť vyskúšať prácu  s týmto  úžasným médiom, podelím sa s vami o svoje profesionálne skúsenosti, nadobudnuté štúdiom na Vysokej škole výtvarných umení v Zurichu a v Poľsku, odovzdám vám osobné, cenné rady a tipy a dúfam, že najmä motiváciu a radosť tvoriť!

V – Ponorení do akvarelu I. – sú vítaní úplní začiatočníci i všetci veľkí zvedavci, ktorí si chcú vyskúšať rôzne prístupy k maľbe tohto druhu.

Pod heslom: – Dôležitý je tvorivý proces a nie nutne výsledok. – , sa budete môcť oddať práci s farbou a vodou a doslova sa budete môcť ponoriť do rôznych námetov, ktoré vyplynú zo živých sezónnch kvetov a rastlín, ktoré budú počas workshopu k dispozícií. Okrem farieb teda budete obklopení aj krásnou vôňou a verím, že k záveru dňa budete odchádzať povznesení na duši i na tele. Budem dúfať, že i po skončení tohto kurzu sa s veľkou chuťou budete ponárať do tohto čarovného sveta vždy keď po tom zatúžite v podobe pokračovania vo vlastnej tvorbe, či účasti na ďalších workshopoch.

Na – Ponorenie do akvarelu I. – si pre seba vyhraďte vždy jeden celý deň!

Začneme o 9tej hodine:

rozprávaním o tomto  fascinujúcom médiu, o jeho historií, o farbách malým kvetinovým námetom, podľa konkrétneho kvietku, či časti živej kytice, ktorá osloví práve vás, ktorý  namaľujeme hneď trikrát, zakaždým s iným prístupom a v inom poňatí.

O 12 tej hodine:

bude určite  čas doplniť  si energiu dobrým obedom priamo na mieste, či v okolitých reštauráciách.

O 13 tej hodine:

sa pustíme do vypracovania vami vybratej kvetinovej predlohy v jednom z troch rôznych prístupov, ktoré  ste  si vyskúšali pred obedom šikovníci a rýchlomaľovači sa samozrejme budú mocť realizovať aj vo  viacerých prácach

O 15:45:

si vzájomne popozeráme čo sme vytvorili, uvidíme, kto si zvolil aký námet, aké farby, vzájomne sa inšpirujeme

O 16 tej

sa  rozlúčime a ja budem dúfať, že sa uvidíme opäť na pokračovaní, na Ponorení do  akvarelu II.  Tak isto budem dúfať, že  uplynulé hodiny tvorivej činnosti vás obohatili, každého v preňho potrebnom smere!

V cene kurzu sú zahrnuté všetky pomôcky i námet – živé kvety a rastliny. 

Ste  srdečne vítaní priniesť  si  vlastné námety, ktoré túžite  zrealizovať, ako i vlastné pomôcky, ktoré máte  radi, ktoré máte odksúšané (farby, štetce, či papiere).


Workshop sa bude konať v krásnom, vzušnom a jasnom priestore, v centre Nitry, na Mlynskej ulici č. 4, v Štúdiu JASPIS.


Obed i pitný režím je v osobnej réžií každého z vás.


Minimálny počet účastníkov je 5, maximálny 10 osôb. Vítaní sú dospelí, mladí dospelí, i šikovné deti od 10 rokov (vek plus-mínus, podľa  vášho uváženia, prípadne po konzultácií so mnou)

V prípade zrušenia konania kurzu, vám bude jeho plná cena vrátená, respektíve budete  mať možnosť zúčastniť sa na náhradom termíne.

V prípade zrušenia vašej účasti na vami vopred zvolenom kurze, budete mať možnosť zúčastniť sa workshopu v nasledujúcom termíne.

Vrátenie ceny workshopu, v prípade nemožnosti účasti z vašej strany bude riešené individuálne.


Všetky dodatočné potrebné informácie obdržíte v potvrdzovacej správe po zakúpení kurzu.

Hit enter to search or ESC to close