Ponorenie do Akvarelu I.

Prihlasovanie možné mailom, či telefonicky, po zverejnení aktuálnych dátumov konania kurzu. Na najbližšie obdobie tento kurz nie je naplánovaný.

Máte radi farby? Máte radi akvarel? Radi maľujete, alebo ste štetce v ruke nikdy nedržali, ale chceli by ste si to vyskúšať? Ste tvorivá duša? Túžite prísť kreativitou na nové, svieže myšlienky, oddýchnuť si a dopriať vzlet vašej duši?

Ak ste si čo i len na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom vás pozývam na moje akvarelové workshopy! Budete si môcť vyskúšať prácu  s týmto  úžasným médiom, podelím sa s vami o svoje profesionálne skúsenosti, nadobudnuté štúdiom na Vysokej škole výtvarných umení v Zurichu a v Poľsku, odovzdám vám osobné, cenné rady a tipy a dúfam, že najmä motiváciu a radosť tvoriť!

V – Ponorení do akvarelu I. – sú vítaní úplní začiatočníci i všetci veľkí zvedavci, ktorí si chcú vyskúšať rôzne prístupy k maľbe tohto druhu.

Pod heslom: – Dôležitý je tvorivý proces a nie nutne výsledok. – , sa budete môcť oddať práci s farbou a vodou a doslova sa budete môcť ponoriť do rôznych námetov, ktoré vyplynú zo živých sezónnch kvetov a rastlín, ktoré budú počas workshopu k dispozícií. Okrem farieb teda budete obklopení aj krásnou vôňou a verím, že k záveru dňa budete odchádzať povznesení na duši i na tele. Budem dúfať, že i po skončení tohto kurzu sa s veľkou chuťou budete ponárať do tohto čarovného sveta vždy keď po tom zatúžite v podobe pokračovania vo vlastnej tvorbe, či účasti na ďalších workshopoch.

Na – Ponorenie do akvarelu I. – si pre seba vyhraďte vždy jeden celý deň!

Začneme o 9tej hodine:

rozprávaním o tomto  fascinujúcom médiu, o jeho historií, o farbách malým kvetinovým námetom, podľa konkrétneho kvietku, či časti živej kytice, ktorá osloví práve vás, ktorý  namaľujeme hneď trikrát, zakaždým s iným prístupom a v inom poňatí.

O 12 tej hodine:

bude určite  čas doplniť  si energiu dobrým obedom priamo na mieste, či v okolitých reštauráciách.

O 13 tej hodine:

sa pustíme do vypracovania vami vybratej kvetinovej predlohy v jednom z troch rôznych prístupov, ktoré  ste  si vyskúšali pred obedom šikovníci a rýchlomaľovači sa samozrejme budú mocť realizovať aj vo  viacerých prácach

O 15:45:

si vzájomne popozeráme čo sme vytvorili, uvidíme, kto si zvolil aký námet, aké farby, vzájomne sa inšpirujeme

O 16 tej

sa  rozlúčime a ja budem dúfať, že sa uvidíme opäť na pokračovaní, na Ponorení do  akvarelu II.  Tak isto budem dúfať, že  uplynulé hodiny tvorivej činnosti vás obohatili, každého v preňho potrebnom smere!

V cene kurzu sú zahrnuté všetky pomôcky i námet – živé kvety a rastliny. 

Ste  srdečne vítaní priniesť  si  vlastné námety, ktoré túžite  zrealizovať, ako i vlastné pomôcky, ktoré máte  radi, ktoré máte odksúšané (farby, štetce, či papiere).


Workshop sa bude konať v krásnom, vzušnom a jasnom priestore, v centre Nitry, na Mlynskej ulici č. 4, v Štúdiu JASPIS.


Obed i pitný režím je v osobnej réžií každého z vás.


Minimálny počet účastníkov je 5, maximálny 10 osôb. Vítaní sú dospelí, mladí dospelí, i šikovné deti od 10 rokov (vek plus-mínus, podľa  vášho uváženia, prípadne po konzultácií so mnou)

V prípade zrušenia konania kurzu, vám bude jeho plná cena vrátená, respektíve budete  mať možnosť zúčastniť sa na náhradom termíne.

V prípade zrušenia vašej účasti na vami vopred zvolenom kurze, budete mať možnosť zúčastniť sa workshopu v nasledujúcom termíne.

Vrátenie ceny workshopu, v prípade nemožnosti účasti z vašej strany len v špcifických prípadoch.


Všetky dodatočné potrebné informácie obdržíte v potvrdzovacej správe po zakúpení kurzu.

Hit enter to search or ESC to close